Main menu

Systemy audio-video i inne

sterowanie oświetleniem wrocław inteligentny dom wrocław

Oferujemy Ci systemy, które uzupełnią sterowanie budynkiem o nowy, audiowizualny wymiar.

Systemy audio-video i inne instalacje

 • System multiroom

  Multiroom to system nagłośnienia opierający się na możliwości odtwarzania źródła dźwięku, jakim jest TV, odtwarzacz BluRay czy serwer audio-video w dowolnej części domu. System opiera się na jednostce centralnej rozprowadzającej dźwięk przez zainstalowane, przeważnie w suficie, głośniki i wzmacniacze strefowe. Sterowanie odbywa się przy pomocy paneli dotykowych, klawiatur, pilotów. Wybór sterownika zależny jest od upodobania klienta.

 • Instalacje TV i kino domowe

  Zajmujemy się również projektowaniem złożonych instalacji TV oraz kina domowego. Dzięki wykorzystaniu najwyżej klasy materiałów osiągany efekt jest niemal identyczny jak w prawdziwym kinie. Warto postarać się aby projektowanie kina domowego odbywało się równolegle z projektem domu.

 • Sale konferencyjne i wykładowe

  Do wykonywanych przez nas realizacji należą również sale konferencyjne oraz wykładowe.

 • Systemy bezpieczeństwa

  Projektujemy, wdrażamy oraz integrujemy z innymi systemami wszelkie instalacje bezpieczeństwa. Są to między innymi: systemy alarmowe, przeciwpożarowe, telewizja przemysłowa (CCTV), monitoring, kontrola dostępu, instalacje domofonowe oraz wideo-domofonowe. Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych.

 • Inne

  Lider Tech zajmuje się również projektowaniem i wykonawstwem:

  • sieci elektrycznych,
  • sieci informatycznych.

Ponieważ zajmujemy się realizacjami kompleksowo, współpracując przy tym ściśle z architektami, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem już w fazie projektowania budynku. Prowadzimy projekt od etapu koncepcji, poprzez wykonawstwo oraz pełną integrację wszystkich systemów.

Lider Tech – inteligentne rozwiązania dla budynków, automatyka, sterowanie oświetleniem, systemy KNX.