Main menu

Lider Tech

kino domowe wrocław automatyka budynkowa wrocław

Lider Tech – Inteligentne rozwi¹zania dla budynków

Jesteśmy młodą firmą z dużym potencjałem, na który składa się wieloletnie doświadczenie ponad kilkunastu inżynierów. Zajmujemy się projektowaniem, instalacją oraz uruchamianiem systemów inteligentnego budynku nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nasze realizacje znajdują się między innymi we Francji czy Emiratach Arabskich.

Nasz zespół cechuje fachowość, odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz kreatywność. Każde zadanie to indywidualne ustalenia, propozycje, projekty i zawsze najwyższej jakości realizacja.

Nasza oferta to projektowanie i wdrażanie:

  • systemów zarządzania budynkami (BMS) oraz automatyką budynkową
  • systemów zarządzania domem (HMS) (oferujemy między innymi: sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją, zarządzanie roletami, sterowanie z urządzeń mobilnych, system wizualizacji iPada)
  • systemów audio-video (multiroom, kino domowe i instalacje TV)
  • systemów bezpieczeństwa (alarm przeciwwłamaniowy, przeciwpożarowy, cctv – monitoring, domofon, kontrola dostępu)
  • innych systemów (np. sieci elektrycznych, informatycznych)

Zapraszamy do przetestowania działania systemu HMS w apartamencie pokazowym, znajdującym się we wrocławskim Sky Tower. Został on wyposażony przez nas w systemy sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami, oknami oraz w systemy audio-video.

Ceny

Koszt usługi zawsze negocjowany jest indywidualnie. Wynika to z różnorodności systemów oraz dostosowania ich funkcjonalności do odrębnych potrzeb każdego klienta.

Gwarancja i serwis

Na wszystkie produkty i sprzęty obowiązuje gwarancja producenta. Ponieważ wykonujemy nasze realizacje kompleksowo, świadczymy również usługi serwisowe.

Zapraszamy do kontaktu.