Main menu

Systemy automatyki budynkowej

Systemy automatyki budynkowej

 • Sterowanie oświetleniem

  Powszechnie stosowanymi rozwiązaniami z zakresu zarządzania oświetleniem są: automatyczne wyłączanie lamp o wyznaczonych godzinach, zmiana natężenia światła w zależności od okoliczności i pory dnia, zdalna kontrola nad oświetleniem w dowolnej części domu. Znacznym udogodnieniem jest również możliwość tworzenia scen świetlnych.

 • Kontrola ogrzewania i klimatu budynku

  Oferowane przez nas systemy automatyki umożliwiają regulację klimatyzacji i ogrzewania, co wpływa nie tylko na komfort domowników, ale również na ograniczenie zużycia energii. Do podstawowych funkcjonalności należy także możliwość zdalnego włączania lub wyłączania grzejników.

 • Zarządzenie roletami

  Systemy zarządzania domem dają możliwość zdefiniowania pór odsłaniania i zasłaniania rolet, markiz, żaluzji i zasłon. Istnieje możliwość zarządzania systemem w dowolnej chwili przy pomocy tradycyjnych przycisków ściennych, paneli dotykowych, czy też urządzeń mobilnych.

 • Sterowanie z urządzeń mobilnych

  Istotną zaletą systemów HMS , jest możliwość zdalnego zarządzania nimi poprzez urządzenia mobilne, takie jak: smartfon, tablet czy też laptop.

 • System wizualizacji iPada

  W celu ułatwienia obsługi stosowanych przez nas systemów przygotowaliśmy aplikację na urządzenia mobilne – wizualizację mieszkania. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest zdalne i wygodne monitorowanie i sterowanie poszczególnymi elementami instalacji.

Salki pokazowe

Zainteresowanych klientów zapraszamy do odwiedzin w naszym biurze we Wrocławiu, gdzie znajduje się salka pokazowa wyposażona w wysokiej jakości sprzęt audio-video.

Podstawowy system sterowania multimediami (telewizorem, amplitunerem, BluRay) oraz elementy HMS (rolety, oświetlenie). Działanie projektowanego i wykonanego przez nas systemu można przetestować również w apartamencie pokazowym mieszczącym się w wieżowcu Sky Tower.